Всього на сайті:

Дисертацій з права онлайн: 62

Підручників з права онлайн: 37

НПК кодексів України онлайн: 16

  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.

Як виграти тендер на будівництво?

Тендер на комерційне будівництво, як правило, виставляє майбутнього будівельника або кваліфікованого фахівця для отримання вищого прибутку, а також більшої кількості робочих місць.

Підготуйте портфель попередніх проектів та виконаних будівельних робіт, а також перелік рефералів від минулих клієнтів для надання рекомендаційних контактів. Зібрати копії всіх відповідних бізнес-ліцензій, підрядних ліцензій, податкової інформації та сертифікації бізнесу для навичок. Помістіть всю інформацію в зв'язувальний матеріал для зручного пошуку та довідки. Доречі, якщо наважались брати учать у тендері, і вас цікавлять закупівлі онлайн, рекомендуємо подивитись пропозиції на сайті онлайн тендерів.

Передбачайте розмір роботи, яку може виконувати ваш будівельний бізнес. Плануйте, які розміри робочих місць можливо порівняно з тими, які не залежать від ваших можливостей та потенційних ресурсів. Опишіть основні початкові витрати та витрати для кожного ресурсу, щоб потім використовувати їх як факторів для створення детального пакета пропозицій після того, як буде відомо про масштаби. Зв'яжіться з потенційними джерелами фінансування, такими як ваш банк, кредитори та компанія-кредитна картка, щоб підтвердити рівень кредиту, який, імовірно, вам доведеться працювати.

Шукайте будівельні проекти, перелічені у вашій місцевості або в межах вашого бізнесу, в періодичних виданнях, на дошках оголошень профспілок, повідомленнях торгових залів, повідомлень газети, промислових веб-сайтах в Інтернеті та урядових бюлетенях. Відкрийте проекти, розміщені для тих, які ви можете обгрунтовано виконувати, виходячи з наданої короткої інформації.
Торги на роботу

Детально прочитати докладну інформацію про проект. На окремому аркуші перелічіть усі критерії, включені до деталей, які очікуються від учасника торгів. Визначте та виділіть мінімальні критерії встановлення ставок, необхідні для того, щоб суб'єктом оцінки експертів став учасник конкурсу.

Виходячи з детальної інформації, наданої агентством найму, детально обчислити вартість вашого проекту. Використовуйте фактори, раніше досліджені вище, для застосування та загальні ймовірні витрати на персонал, обладнання, матеріали, операційні витрати, прибуток та будь-які спеціальні витрати, які можуть виникнути.

Повторно перевірте вимоги щодо ставки для пакету ставок. Порівняйте критерії з кожною з ваших елементів вартості та шукайте будь-які відсутні витрати, які були відсутні у ваших розрахунках. Відповідно перегляньте свою оцінку. Передбачайте будь-які податкові наслідки та включайте їх вплив у вашій оцінці.

Підготуйте пакет пропозицій пропозицій, як зазначено у детальній заявці, обов'язково використовуйте зазначені формати та форми. Не відхиляйтесь від правил, наданих агентством найму. Зробіть копії та додайте копії всієї документації, яка вимагається для підтвердження вашої кваліфікації.

Підготуйте підсумок вартості про те, як ваша цінова ставка була отримана, з поясненням вашої нижньої лінії долара. Надайте описовий документ та додаткову інформацію, щоб пояснити, як ви будете відповідати цілям проекту та кваліфікаційним вимогам.

Надішліть свій пакет пропозицій до потрібного терміну та дати, звертаючи особливу увагу на подання до певної години у день, якщо це вимагається у деталях пропозиції. Не забудьте швидко і адекватно відповісти, якщо наймання агентства вимагає подальшої інформації. По можливості постарайтеся доставити ваш пакет особисто. Зателефонуйте впродовж одного-двох днів, щоб з'ясувати процес подання нагород, якщо він ще не був деталізований агентством найму.
Порада

Працюючи в тісному контакті з контрактом або персоналом закупівель найманого агентства, ви можете надати вам керівництво та деталі з випадкової бесіди, яка не завжди видно у детальній частині письмової пропозиції. Обов'язково запитайте всі питання, які можуть виникнути для виявлення неясності.
Увага

Не виготовляйте та не вкладайте будь-яких деталей у вашу кваліфікацію, подану у пакеті ставок. Багато разів, особливо у процесі державних тендерів, конкуренти можуть одержувати пропозиції один одного після нагородження, щоб переглянути їх за розбіжності. Якщо виявлено, то рішення про присудження заявки може бути оскаржене вашим претендентом на поразку вашої роботи.