Елітна нерухомість в Україні

Якщо ви вимовите слово достатньо разів, воно починає втрачати значення. А в нерухомості, де правильний опис може залучити покупців до будинку на ринку, використання правильних термінів є вирішальним.

Тож коли половина будинків на ринку раптом продається як "розкішне житно" або "элитная недвижимость Signature", визначення слова починає танути.

'Це повністю зловживається', - каже Борис Давиденко, брокер нерухомості та керуючий партнер MMD Realty в Києві.

Розкішна нерухомість визначається по-різному на різних ринках, оскільки вартість власності, середній дохід резидентів та забудова району сильно варіюються залежно від району метро. Наприклад, Печерський район має значно вищий верхній кінець ринку і вищу граничну точку для покупців, щоб дозволити собі цю нерухомість, порівняно з меншими ринками, такими як Троєщина.

Але термін розкіш був використаний для опису всього: від ультра-розкішних будинків найбагатших у світі 1% до скромної кухні з новою технікою. Як ви можете інтерпретувати, як розкіш визначається у вашому районі, і як ви можете використовувати цю інформацію, щоб краще виразити свої очікування як покупця житла?

Незалежно від того, потрапляєте ви у визначення нерухомості розкішного життя, знання того, як ваш ринок визначає висококласні властивості, дозволить вам краще зрозуміти якості, які вам потрібні та бажані в будинку.

З чого починається розкіш?

У багатьох великих містах України та районах метрополітену типова ціна на розкіш становить 1 мільйон гривень і вище. Але в такому місті, як Київ, яке приваблює велику кількість іноземних інвесторів, які шукають нерухомість у глобальному торговому центрі, 2 мільйони гривень, як правило, стають граничною точкою, говорить Борис Давиденко.

Інститут маркетингу розкішних будинків, який спеціалізується на навчанні професіоналів з нерухомості, що займаються продажем будинків високого класу, визначає агентів розкоші як тих, хто працює на 10 відсотках свого ринку. 'Це спосіб вирівняти країну' та зробити ринки більш порівнянними між собою, говорить Віктор Трикін, генеральний директор Інституту розкішного домашнього маркетингу.

А у багатьох менших містах країни ці 10 відсотків легко можуть бути нижчими за 1 мільйон гривень, оскільки продажі нерухомості відносно того, що продається неподалік. Але незалежно від того, чи має власність 1,1 мільйона гривень чи 11 мільйонів ривень, процес придбання цих дорогих будинків відрізняється від більшості продажів нерухомості - і вони також відрізняються між собою.