Всього на сайті:

Дисертацій, Курсових: 2875

Підручників з права онлайн: 41

НПК кодексів України онлайн: 16

допуск справи до провадження

Якщо у зазначений судом строк Ви не усунете недоліки заяви, тоді суд поверне Вашу заяву. Крім цього, суд поверне заяву, якщо її було подано осо­бою, яка не має права на її подання; заяву підписано особою, яка не має по­вноважень на ведення справи; є ухвала Вищого адміністративного суду про відмову у допуску справи до провадження за наслідками її розгляду, поста­новлена з аналогічних підстав. Повернення заяви не перешкоджає повторно­му зверненню у випадку належного оформлення заяви або з інших підстав ніж ті, які вже були предметом розгляду.

Після надходження заяви про перегляд судового рішення Верховним Судом вона проходить процедуру допуску до провадження у Вищому адмі­ністративному суді. Питання про допуск вирішує колегія у складі п´яти суддів Вищого адміністративного суду (без участі суддів, які ухвалили рішення щодо якого подано заяву про перегляд) протягом 15 днів після надходження заяви.

Про прийняття рішення про допуск справи суд постановляє ухвалу, яка разом із копією заяви надсилається особам, які беруть участь у справі.

Протягом 5 днів з дня постановлення ухвали про допуск справи до про­вадження її разом із заявою про перегляд судового рішення та доданими до неї документами надсилають до Верховного Суду.

Ухвали про допуск справи до провадження, а також відмову в допуску оскаржувати не можна.

За наслідками перегляду судового рішення Верховний Суд у разі за­доволення заяви не ухвалює кінцевого рішення у Вашій справі, а може на­правити справу на новий розгляд. Так, якщо Верховний Суд встановить, що судове рішення у Вашій справі є незаконним, він скасує його (повністю або частково) і направить справу на новий розгляд до суду касаційної інстанції. Якщо ж судове рішення у Вашій справі переглядається з підстави встанов­лення Європейським судом з прав людини порушення Україною міжнародних зобов´язань при вирішенні Вашої справи судом, то Верховний Суд скасує від­повідне рішення і направить справу на новий розгляд до суду, який ухвалив оскаржуване рішення.

Ухвалені за наслідками перегляду справи рішення Верховного Суду України не підлягають оскарженню.