Секрети букмекерів

Професія букмекера тісно перетинається з математикою, комбінаторикою, теорією ймовірності і статистикою. Головне завдання букмекера не програти. Він повинен правильно вибудувати «лінію», тобто, враховуючи масу нюансів, визначити фаворита і аутсайдера в грі і виставити відповідні коефіцієнти.

Декілька секретів букмекерів нам розповість відомий сайт https://parimatchprognozi.ru/

Отож, як відомо, ймовірність настання будь-якого заздалегідь невідомого події варіруется в межах від 0 (подія неможливо) до 1 (подія достовірно, тобто точно настане), або, якщо дивитися в процентах, від 0% до 100%. Будь-яка подія, на яке організовується прийом ставок розглядається букмекером через призму ймовірностей настання різних «результатів» цієї події. Наприклад, кожен любитель спорту знає, що футбольний матч може закінчитися або перемогою однієї з команд, або нічиєї, і дані результати повністю вичерпують можливі варіанти розвитку футбольного матчу (в рамках правил), так як сума ймовірностей даних результатів дорівнює одиниці (або 100%) Таким чином, для прийому ставок на результат футбольного матчу букмекер повинен розрахувати ймовірності перемоги першої команди, нічиєї і перемоги другої команди. Для такого розрахунку використовується статистика виступу команд, яка коригується, виходячи з таких додаткових факторів: список травмованих, мотивація команди і гравців на матч, трансферна ситуація, клімат в команді, цілі клубу в турнірі, матч якого аналізується, місце, де буде зіграний матч в аспекті дальності перельоту, «своїх» трибун, домашньої лояльності арбітрів і т. п.) і інші, часто не менш значущі чинники.

В результаті такого аналізу букмекер отримує значення ймовірностей результатів події (для подальшого прикладу візьмемо такі дані: з ймовірністю 0.5 (50%) переможе перша команда, з ймовірністю 0.3 (30%) буде нічия і з ймовірністю 0.2 (20%) переможе друга команда) Якщо тепер поділити 1 на кожне з значень (звести в -1 ступінь), то ми отримаємо коефіцієнти, які характеризують відношення ймовірності кожного результату до ймовірності 100% настання даного результату (так як 1 це 100% вірогідність). Іншими словами, у скільки разів ймовірність настання кожного результату менше 100%. У нашому випадку 1 0.5 2; 1 0.3 3.333; 1 0.2 5. Якщо міркувати абстрактно, то якщо ці дві команди будуть проводити нескінченне число матчів з незмінними умовами, то після підведення підсумків з'ясується, що кожен другий виграє перша команда, кожен п'ятий друга, а кожен 3.3333-й закінчиться в нічию У сленгу даної професії дане абстрактне міркування прийнято називати «на дистанції».