Всього на сайті:

Дисертацій з права онлайн: 62

Підручників з права онлайн: 37

НПК кодексів України онлайн: 16

  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 307.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 410.
  • strict warning: Non-static method Pagination::getInstance() should not be called statically in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/povnator/public_html/mego.info/sites/all/modules/pagination/pagination.module on line 344.

§ 4. Джерела кримінально-виконавчого права

У систему норм кримінально-виконавчого права входять норми, що містяться насамперед у КВК України, а також у різноманітних нормативних актах, які регулюють діяльність органів та установ виконання покарань і правовідносини, що виникають у сфері виконання покарань: Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань від 25 грудня 2003 р.; Закон України "Про державну виконавчу службу" від 24 березня 1998 р.; Закон України "Про виконавче провадження" від 21 квітня 1999 р.; Закон України "Про застосування амністії в Україні" від 1 листопада 1996 р.; Закон України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" від 23 червня 2006 р.; Положення про Державний департамент України з питань виконання покарань від 10 червня 2009 р.; Положення про здійснення помилування від 19 липня 2005 р.; Інструкція про порядок виконання

   

покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань, від 19 грудня 2003 р.; Інструкція про порядок розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, від 16 грудня 2003 р.; Положення про дисциплінарний батальйон у Збройних Силах України від 5 квітня 1994 р.; наказ Міністра оборони України від 28 лютого 2002 р. № 81 "Про порядок і умови відбування арешту засудженими військовослужбовцями"; Положення про дільницю слідчого ізолятора на території виправної колонії від 30 грудня 2003 р. та ін.