Договір на перевезення цукрових буряків з поля

Сторінки матеріалу:

  • Договір на перевезення цукрових буряків з поля
  • Сторінка 2

Бурякоздавач

цукросировини) в особі

транспортне підприємство____

(далі - Транспортувальник) в особі директора

______________ і цукровий  завод (далі - Цукрозавод)

в особі директора____________________ ,

уклали цей Договір про нижченаведене.

  1. Виробник цукросировини зобов'язується
    1.  Замовити за 20 діб до початку збирання необхідну кількість автотранспорту, визначивши разом з Цукрозаводом кількість, марочний склад, строки і обсяги перевезень.
    2.  Довести до Транспортувальника, погодивши з Цукрозаводом, добове обсягом тис. тонн  і  сезонне

обсягом__________ тис. тонн завдання  з  перевезення

цукрової сировини.

  1.  Організувати підготовку цукрових буряків згідно з вимогами стандарту 17421-82 для доставки Цукрозаводу згідно з укладеним контрактом та погодженими графіками.
  2.  Організувати навантаження цукрових буряків, не допускаючи понаднормових простоїв автотранспорту.
  3.  Відзначати в товаротранспортних накладних (незалежно від відомчої належності автотранспорту) час прибуття під навантаження автомашин і від'їзду після навантаження.
  4.  Забезпечити своєчасне і правильне оформлення документів на відправлення сировини.
  5.  Своєчасно заправляти автотранспорт паливно-мастильними матеріалами.
  6.  Підтримувати під'їзні шляхи в належному стані. На період бездоріжжя виділяти трактори для буксирування автомобілів.
  7.  Забезпечити місце для стоянки і охорону автомобілів у міжзмінний період.
  8.  У разі неможливості використати відряджений автотранспорт на перевезенні цукрових буряків використовувати його на інших господарських роботах і оплачувати Транспортувальнику за виконані роботи.
  9.  Відшкодувати витрати з перевезення цукрових буряків, які не підлягають прийманню, згідно з чинним стандартом 17421-82.

ми:

  1.  Забезпечити виконання добового обсягом  тис.

тонн та сезонного обсягом тис.  тонн завдання з пере

везення цукрової сировини згідно з графіками, розробленими Цукрозаводом і погодженими з Виробником цукросировини.

  1.  Не допускати перевантаження автотранспортних засобів (більше як на 20% їх вантажопідйомності) за рахунок нарощування бортів вище 1,0-1,2 метра від підлоги кузова.
  2.  Забезпечити виконання водіями автотранспорту маршруту руху по бурякопункту до місця розвантаження (БУМ), визначеного в товаротранспортних накладних, дотримуючись схеми руху.
  3.  Провести інструктаж водіїв з техніки безпеки. Забезпечити їх перепусткою для в'їзду на бурякопункт і виконання ними правил дорожнього руху і техніки безпеки на кагатному полі та вказівок працівників бурякопункту.
  1. Цукрозавод зобов'язується
    1.  Забезпечити приймання та розвантаження цукрових буряків, що відповідають вимогам чинного стандарту 17421-82, за свій рахунок відповідно до погодженого графіка.
    2.  Організувати роботу бурякоприймального пункту з 8.00 до 24.00 без перерви на обід.
    3.  Відшкодувати витрати на транспортування сировини. Кошти за транспортні послуги перерахувати Виробникові цукросировини згідно з погодженими сторонами тарифами. При використанні залученого автотранспорту кошти за транспортування сировини згідно з поданими Виробником документами перерахувати транспортній організації.
    4.  Відзначати в товаротранспортних накладних час прибуття автомобілів на бурякопункт та вибуття їх з бурякопункту.
    5.  Не допускати понаднормових простоїв автотранспорту під розвантаженням за умови виконання почасового графіка вивезення сировини.
    6.  Підтримувати під'їзні шляхи на бурякопункті у справному стані.
   

5. Юридичні адреси Сторін

Транспортувальник Цукрозавод

 

Виробник

цукросировини

Р/рахунок № 

в

МФО_____

Код ____

Р/рахунок № в

МФО

Код

Р/рахунок № в

МФО

Код

       

(підпис, печатка)

 

(підпис, печатка)

 

(підпис, печатка)

       

Договір комісії

       

"

 

"

 

м.

       

, з одного боку, і

 

Комітент в особі

що діє на підставі Комісіонер в особі

  1.  Оглянути майно, що передається на комісію, перевірити його якість та комплектність, впевнитися у його придатності для продажу.
  2.  У разі виявлення прихованих недоліків у продукції Комітента, що передана на комісію, негайно повідомити Комітента про виявлені недоліки.
  3.  Протягом 7 днів з моменту отримання продукції інформувати Комітента про хід виконання доручення. Протягом 14 днів після отримання продукції повідомити останнього про укладену в його інтересах угоду та передачу продукції Покупцю, а також надати Комітентові копію укладеної угоди.
  4.  Надати звіт Комітенту та передати останньому всі права та документи стосовно Покупця, що випливають із укладеної угоди.
  5.  У разі виникнення непередбачених обставин, що перешкоджають укладенню угод на умовах Комітента, протягом 20 днів повідомити про це Комітента.
  1. Обов'язки Комітента

Комітент відповідно до даного Договору зобов'язується:

  1.  Передати Комісіонеру майно на комісію протягом 10 днів з моменту підписання даного Договору.
  2.  Звільнити Комісіонера від обов'язків, узятих ним на себе щодо виконання доручення перед Покупцем та іншими особами, протягом 3 днів з моменту надання звіту Комісіонера.
  3.  Прийняти звіт Комісіонера, розглянути та затвердити його протягом 3 днів, а також на його підставі відшкодувати витрати, які здійснив Комісіонер при виконанні угоди.
  1. Порядок передачі майна на комісію

Передача майна на комісію здійснюється за актом у такому порядку:

Місце передачі

Порядок транспортування продукції визначається Комісіонером.

Витрати на транспортування товарів несе Комісіонер.

Години приймання - щоденно з 8.00 до 18.00 год.

  1. Винагорода Комісіонера
    1. За виконання доручення Комітент сплачує Комісіонерові винагороду в розмірі відсотків від суми угоди, укладеної з Покупцем.
    2.  Грошові кошти за продану продукцію Комітента надходять на розрахунковий рахунок Комісіонера.
    3.  Підставою для отримання винагороди Комісіонером є отримання ним грошей від Покупця.
    4.  Якщо доручення виконано Комісіонером частково, то винагорода йому виплачується пропорційно до виконаного доручення.

6.   Порядок розрахунків

  1.  Винагорода Комісіонеру виплачується шляхом утримання належних останньому сум з грошових коштів, перерахованих Покупцем Комісіонерові за продане майно Комітента.
  2.  Грошові кошти Комітенту виплачуються Комісіонером протягом двох днів з моменту надходження коштів на його розрахунковий рахунок.
  3.  Вид розрахунків - безготівковий.

7.   Відшкодування витрат

  1.  До витрат Комісіонера, що відшкодовуються останньому Комітентом за даним Договором, належать: витрати на транспортування продукції зі складів Комітента до Покупця.
  2.  Усі інші витрати Комісіонера відображаються у його звіті, який складається та подається Комітенту в письмовій формі з додаванням усіх  документів.
  3.  В усіх випадках відшкодовуються витрати Комісіонера, здійснені ним з відома та за згодою Комітента, а також зроблені ним за непередбачених обставин.
  4.  Витрати Комісіонера відшкодовуються шляхом утримання з грошових коштів, одержаних від покупця.
  1. Строки виконання
    1.  Комісіонер зобов'язаний виконати доручення протягом року з  моменту підписання даного Договору.
    2.  Договір може бути пролонгований на новий строк за згодою сторін.
  1.  Якщо подібні обставини повторяться протягом трьох місяців з моменту першої знижки, то Комісіонер має право в тому самому порядку знизити ціну на 5%.
  2.  В усіх випадках Комісіонер зобов'язаний інформувати Комітента про зниження ціни негайно.
  1. Відповідальність Сторін
    1.  Якщо Комісіонер реалізує майно за ціною, нижчою за призначену йому Комітентом, останній, не бажаючи вдовольнитися такою ціною, зобов'язаний заявити про це Комісіонеру в 5-денний строк після отримання повідомлення про укладення угоди з покупцем. В іншому разі угода визнається такою, що прийнята Комітентом.
    2.  Якщо Комісіонер повідомить, що приймає різницю в ціні за свій рахунок, Комітент не має права відмовитися від укладеної для нього угоди.
    3.  За односторонню необґрунтовану відмову від виконання своїх зобов'язань протягом дії даного Договору винна сторона сплачує штраф у розмірі  .
    4.  Відповідальність Комітента: за невиконання або неналежне виконання Договору він сплачує штраф у розмірі 10% від вартості продукції.

Відповідальність Комісіонера: за невиконання або неналежне виконання Договору він оплачує повну вартість даної продукції та 20% нереалізованої продукції.

11.   Порядок розв'язання спорів

  1.  Усі спори між сторонами, з яких не було досягнуто згоди, розв'язуються відповідно до законодавства України в господарському суді.
  2.  Сторони визначають, що всі ймовірні претензії за даним Договором Сторони мають розглянути протягом тридцяти днів з моменту отримання претензії.

12.   Зміна умов даного Договору

  1.  Умови даного Договору мають однакову обов'язкову силу для Сторін і можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін з обов'язковим укладанням письмового документа.
  2.  Жодна із Сторін не має права передавати свої права за даним Договором третій стороні без письмової згоди другої Сторони.
  1. Умови узгодження зв'язку між Сторонами

Повноважними представниками Сторін за цим Договором є: Від Комісіонера

Від Комітента