Всього на сайті:

Дисертацій, Курсових: 2875

Підручників з права онлайн: 41

НПК кодексів України онлайн: 16

Стаття 266. Особливості повороту виконання в окремих категоріях адміністративних справ

1. Поворот виконання постанови про відшкодування шкоди, завданої суб'єктом владних повноважень каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, а також постанови про присудження виплати заробітної плати чи інших виплат, що випливають з відносин публічної служби, соціальних виплат допускається, якщо скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.

1. Загальні правила повороту виконання судового рішення регламентуються ст. 255 КАС України, а стаття, що коментується, встановлює особливості повороту виконання в окремих категоріях адміністративних справ, таких, як:

  1. про відшкодування шкоди, завданої суб'єктом владних  повноважень каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або  смертю фізичної особи;
  2. про присудження виплати заробітної плати чи інших ви  плат, що випливають з відносин публічної служби, соціальних  виплат.

Поворот виконання постанови в справах, передбачених статтею, що коментується, допускається лише у випадку, якщо скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.

-