Стаття 231/1. Органи державного геологічного контролю

Органи державного геологічного контролю розглядають справи про порушення законодавчих та інших нормативних актів, які встановлюють порядок, правила і вимоги щодо проведення робіт по геологічному вивченню надр України (статті 57,58).

Від імені органів державного геологічного контролю розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення мають право:

державні інспектори - штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

головний державний інспектор державного геологічного контролю та його заступники - штраф до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

(Доповнено статтею 231 згідно із Законом України від 13.01.2000 р. № 1379-ХІУ)

(1)     Державний геологічний контроль в Україні здійснює Державна служба геології та надр України. Згідно статті 231-1 цього Кодексу органи Держслужби геології та надр розглядають справи про порушення законодавчих та інших нормативних актів, які встановлюють порядок, правила і вимоги щодо проведення робіт по геологічному вивченню надр України (статті 57, 58).

(2)     Від імені Держслужби геології та надр України розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення мають право:

державні інспектори - штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; головний державний інспектор державного геологічного контролю та його заступники - штраф до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 232. Виключена

(згідно із Законом України від 19.01.95 р. № 8/95-ВР)

Стаття 233. Виключена

(згідно із Законом України від 05.04.2001 p. № 2342-ІІІ)

Стаття 234. Виключена