Всього на сайті:

Дисертацій, Курсових: 2875

Підручників з права онлайн: 41

НПК кодексів України онлайн: 16

Стаття 126. Повідомлення про повне фіксування судового процесу технічними засобами

1. Секретар судового засідання повідомляє про здійснення повного фіксування судового засідання, а також про умови фіксування судового засідання (розташування мікрофонів та необхідність промовця говорити в мікрофон, недопустимість одночасних виступів учасників адміністративного процесу, дотримання тиші в залі судового засідання).

1. Суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Правило даної статті спрямоване, по-перше, на повідомлення учасників процесу про сам факт фіксування судового засідання, а по-друге - на створення необхідних умов для технічно якісного фіксування судового засідання (повідомлення про розташування мікрофонів, необхідність говорити в мікрофон, недопустимість одночасних виступів учасників адміністративного процесу, дотримання тиші в залі судового засідання), що дозволятиме у разі необхідності безперешкодно знайомитися з технічним записом судового засідання, відтворювати та роз-друкувати його.