Всього на сайті:

Дисертацій, Курсових: 2875

Підручників з права онлайн: 41

НПК кодексів України онлайн: 16

Стаття 127. Оголошення складу суду і роз'яснення права відводу

1. Головуючий у судовому засіданні оголошує склад суду, а також імена експерта, перекладача, спеціаліста, секретаря судового засідання і роз'яснює особам, які беруть участь у справі та з'явилися в судове засідання, їхнє право заявляти відводи.

1.  Правило коментованої статті спрямоване на з'ясування  питання щодо можливості за даного складу суду, за участі да  них експерта, перекладача, спеціаліста, секретаря судового за  сідання розглянути і вирішити дану адміністративну справу.

2. Для цього головуючий у судовому засіданні оголошує склад  суду та імена експерта, перекладача, спеціаліста, секретаря су  дового засідання і роз'яснює особам, які беруть участь у справі  та з'явилися в судове засідання, їхнє право заявляти відводи  (ст.ст. 27-29 КАС України). У разі заявленого відводу із зазна-

287

   

ченням встановлених законом відповідних підстав будь-ким з осіб, які беруть участь у справі, суд повинен вислухати особу, яка заявила відвід, а також думку інших осіб, які беруть участь у справі. Питання про відвід вирішується в нарадчій кімнаті ухвалою суду, що розглядає справу (ст. 31 КАС України).